Kristenas Stjuartes Fanu Klubs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristenas Stjuartes Fanu Klubs

Visiem, visiem Kristenas faniem!
 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Raksts no "Sīrupa" (sens)

Go down 
AutorsZiņojums
agnetta
Admins
Admins
agnetta


Number of posts : 437
Join date : 06.08.09
Age : 28
Dzīvesvieta : Riga

Raksts no "Sīrupa"  (sens) Empty
PostTēma: Raksts no "Sīrupa" (sens)   Raksts no "Sīrupa"  (sens) EmptyPiektdiena Augusts 07, 2009 2:44 pm

Meitene ar vērtībām — Kristena Stjuarte


Fakti
Dzimšanas diena: 1990. gada 9. aprīlis
Augums: 168 cm
Acu krāsa: zaļa, bet Bellas lomai filmā viņa valkā brūnas kontaktlēcas
Aizraušanās: sērfošana
Mājdzīvnieki: trīs suņi — Oz, Džeks un Lilī
Karjera: filmējusies Porsche reklāmā

Atziņa:
“Mani neinteresē kļūšana par Holivudas zvaigzni — tas ir tikai darbs! Un, kad tev visu nedēļu no vietas katru rītu jāceļas sešos, tas, izrādās, ir smags darbs!” tā aktrise Kristena Stjuarte.

Bella - ikviena no mums
Kura meitene gan nevēlētos būt Kristenas Stjuartes vietā?! “Man šķiet, katra meitene, kas lasa grāmatu, iedomājas sevi Bellas vietā. Man bija viegli viņu tēlot, jo mēs esam līdzīgas. Es vienīgi vairāk visu analizēju,” tāds ir aktrises viedoklis par pašas atveidoto varoni. Tiesa gan, mēs Kristenu varētu apskaust arī par viņas honorāru — par pirmo filmu viņa tika pie diviem miljoniem, bet par otro daļu Jauns mēness aktrise saņēma aptuveni 12 miljonus dolāru!

Karjeras sākums
“Desmit gadu vecumā man skolā bija jāspēlē ludziņā. Es to ļoti negribēju darīt, tomēr nebija nekādu iespēju izvairīties, jo tas bija obligātais priekšmets. Pēc dažām dienām pie manis pienāca talantu aģents un jau piedāvāja nopietnu darbu,” tā par savas karjeras sākumu stāsta aktrise, pieminot, ka lielākais šīs profesijas skaistums ir tas, ka nu viņa drīkst publiski stāstīt stāstus.
Ja tu šajā mirklī sāc domāt, kādās vēl filmās Kristenu varētu būt redzējis, mēs pačukstēsim priekšā — filmās The Safety of Objects (2001) ar Glenu Klauzu un Panic Room (2001) ar Džodiju Fosteri un Šona Penna filmā Into the Wild. Tieši pēc darba pēdējā filmā meiteni ievēroja Ketrīna Hārdvika un uzaicināja Kristenu nospēlēt Bellu — meiteni, kas iemīlas vampīrā.

Gribēja atteikties no lomas
Sākumā, kad Kristena izlasījusi īsu Krēslas stāsta kopsavilkumu, viņai tas riebies, un aktrise nolēmusi, ka nekādā gadījumā nefilmēsies. Viņa nevēlējās piedalīties projektā, kas jauniešiem rāda tik ideoloģiskus uzskatus par mīlestību. “Es nezinu, kurš bija rakstījis šo konspektu, bet tas neatspoguļoja stāsta īsto būtību,” viņa stāsta. “Grāmatā varoņi bija parādīti pavisam citā gaismā. Izrādījās, patiesībā mana Bella kļūst par pašpārliecināto attiecību tēlu, ne tā kā sākumā šķita — viņa Edvardā iemīlas tikai tāpēc, ka viņš ir skaistākais, jo jebkad redzējusi.”

Roberta bildinājums
Vai taisnība, ka Roberts Patinsons Kristenu bildinājis? “Jā. Tiesa gan, es nezinu, cik nopietni viņš to domāja, bet — jā, viņš mani bildināja,” atzīstas mūsu varone. Kā tas noticis? Viņi kopā pavadījuši tik daudz emocijām pārbagātu mirkļu, ka bildinājums vienkārši noticis. Spontāni, nepārdomāti, mirkļa un jūtu iespaidā.

Nepamanāma...
“Atšķirībā no Roba, kuru pamana, lai arī kur viņš ietu, mani uz ielas atpazīst reti. Nezinu, kāpēc. Varbūt tāpēc, ka šī ir mana pirmā megalielā filma,” stāsta Kristena. Vai tik pie vainas nav Roberta frizūra? “Jā, pavisam noteikti. Viņš ir garš, izceļas apkārtējo vidū.”

Skaistuma padoms meitenēm
Aktrises atklāj meitenēm skaistuma recepti: nekad neiziet no mājas bez vaigu sārtuma un lūpu spīduma. Jāatzīst, mūsu varonei ir arī izteiksmīgas acis, ko viņa veiksmīgi akcentē ar dekoratīvo kosmētiku.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://ksfk.heavenforum.com
 
Raksts no "Sīrupa" (sens)
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» "Kas jauns" par krēslas aktieriem

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Kristenas Stjuartes Fanu Klubs :: Kristena :: Newsflash-
Pāriet uz: